Get Adobe Flash player
Salı, 02 Şubat 2016 07:25

Lokal Anestezi/Öykü

Eser Adı :Lokal Anestezi

Yazar: Ecem Hotoğlu

Orijinal Dil: Türkçe

Yayınevinde kitabın ait olduğu        Dizi Adı:Türk Edebiyatı                       Kitabın genel anlamda türü: Öykü

Katkıda Bulunanlar:

Editör: Seyfi Karahan                   Kapak Tasarım : .Ozan Sihay              Cilt Bilgisi:Karton Kapak

Kağıt Bilgisi:80 gr enzo kremini

Basım Tarihi:  Ocak 2016

Baskı :       1.baskı

Sayfa Sayısı:  99

Kitap Boyutları: 14x 21

ISBN No: 978-605-4989-92-2

Barkod No: 978-605-4989-92-2

Bu kitabı yazmaya kendi kendimle konuşur-ken karar verdim. Dakikalar boyunca elimde alkol bir yere kitlenip öylece düşünmektense yazmak belki biraz daha az şizofreni hastası gibi gösterir. Eğer bu kitabı aldıysanız veya ilk sayfasına bir bakayım hoşuma giderse alırım diye düşünüyor-sanız bana kalırsa almayın, sayfalar boyunca ken-dimi anlatacağım. Okumanıza pek değer mi bilmiyorum. Belki biraz beni tanıyıp hareketlerimi, yaptıklarımı inceleyip "mutlu bir yaşam için yapmamam gereken şeyler" listesi oluşturabilirsiniz. Şunu da eklemeden edemeyeceğim edebiyat bilgim fazla yoktur, don't judge me.

 

------------------------------------

Bu kadarı da fazla, buna dayanamam dediğimiz her şeye bir şekilde dayandık. Gözümüzden akan yaşları elimizle silip önümüze bakacak gücümüz hep oldu. Hayatımızın her aşamasında bir takım zorluklar yaşadık. Gençliğimizde aşk acısı mı çekmedik, hayatımızı belirleyecek üniversite sınavı stresi mi olmadı, yakınımızı mı kaybetmedik… Yakınımızı kaybetmek demişken, Aski me-zarlığında birkaç saat geçirdim. 30'lu yaşlarda bir kadının babası vefat etmiş. Yanında koruması gibi gezen, ona hakim olmaya çalışan iki adam var. Kadın ağlıyor, etrafa saldırıyor, bağırıyor. Sahi, aklıma geldi de yan komşumun da babası 2 ay önce vefat etmemiş miydi? Geçen gün bize uğrayıp portakallı kek getirirken o ağlamıyordu, etrafa saldırmıyordu, bağırmıyordu. Belki ilk başta o da bu tepkileri göstermişti, onsuz yaşayamayacağını düşünmüştü, o olmazsa olmaz demişti. Fakat bir şekilde başarmıştı hayatına devam etmeyi. Ömrü-nü birlikte geçirdiğin babanın ölüm şokunu atlat-mak sadece 2 ay mıydı? Boğazınızda bir şey dü-ğümlenecek kadar üzüleceğiniz anlar olacak, kalbiniz sanki bir an duracak, elleriniz terleyecek. Ama şunu sakın unutmayın, atlatamayacağınız hiçbir şey yok.

 

Ek Bilgi

  • Fiyat: 15,00 TL
Okunma 2020 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 18 Şubat 2017 08:32

KARAHAN KİTABEVİ KÜLTÜR BURADA.....                                                                                                                                 BİZİ TAKİP EDİN