Get Adobe Flash player
Perşembe, 07 May 2020 09:19

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret

Eser Adı : Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret

Yazar Adı :Fatih Çağatay Baz

Orijinal Dil:Türkçe

Yayınevindeki dizi Adı:Bilgisayar

Kitabın genel anlamda türü: Bilgisayar

Katkıda Bulunanlar

Editör: Seyfi Karahan                   Kapak Tasarım : Karahan

Cilt Bilgisi: Karton Kapak

Kağıt Bilgisi :1.Hamur Kitap Kağıdı

Basım Tarihi:Mart 2020                        Baskı :     1.baskı

Sayfa Sayısı: 130

Kitap Boyutları: 14 x 21

ISBN No: 978-605-7990-66-2

Barkod No: 978-6057990-66-2

 

Elektronik ticaret son yıllarda gündemde olan konulardan birisidir. Hiç şüphesiz teknolojideki hızlı ilerleme beraberinde elektronik ticarette yenilikleri getirmektedir. Herkesin evinden cep telefonları ile ikinci el ürünlerini kolayca satabildiği, 7 gün 24 saat boyunca canlarının istediği yemeği sipariş edebildiği bir ortam mevcuttur. Tüm bunlar e – ticaret konusunda yeni başlıkları, araştırma konularını oluşturmaktadır.

Elektronik ticaret konusu bugün için yeni kavramların ortaya konulduğu, teknik anlamda ivmelenme yaşandığı bir dönemdedir. Süreç sanal paradan, mobil ticarete kadar beraberinde birçok yeni konu başlığını da ilgilendirmektedir. O sebepten bu kitapta güncel tüm konu başlıklarına değinilmeye çalışılmıştır.

Bu kitap ile yaşadığımız dijital dönüşümde herkes için elektronik ticaret konusunu anlatmayı amaçladık. Özellikle lisans ve lisansüstü dönemde elektronik ticaret dersleri verilmektedir. Üniversite öğrencilerine de bu anlamda kitabın faydalı olmasını ümit ediyoruz.

 

 

Ek Bilgi

  • Fiyat: 18,50 TL
Okunma 257 defa

KARAHAN KİTABEVİ KÜLTÜR BURADA.....                                                                                                                                 BİZİ TAKİP EDİN